Vijesti iz PŠ Stara Subocka

Božićni program

Autor: Ivona Šakić, 30. 12. 2013.

U Područnoj školi Stara Subocka, 19. 12.2013., održana je priredba za Božić i kraj prvog polugodišta.
Svi učenici od prvog do četvrtog razreda vrijedno su vježbali gotovo cijeli studeni i prosinac te pripremili program u kojem su pjevali, svirali, plesali, recitirali i glumili. U svemu tome su im pomogle učiteljice Sanja i Ljiljana kao i vjeroučitelj Ivica.

Svoja raznolika umijeća pokazali su pred  roditeljima, rodbinom, susjedima, ali i svojim starijim prijateljima koji sada idu u više razrede u Lipovljane.

Na kraju su svi nagrađeni za svoj trud. Stigao je Djed Mraz i sve nas iznenadio poklonima. U njegovoj vreći našao se poklon za svako dijete, manje ili veće,  koje je  taj dan bilo u školi.

Učenici i učiteljice PRO Stara Subocka