preskoči na sadržaj

Osnovna škola Josipa Kozarca Lipovljani

Login

Erasmus+

 

Himna naše škole

Kalendar
« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Upis u prvi razred

Upis u srednju školu

 

Raspored informacija

 

Razred

Razrednik

Termin informacija

1.

Sanja Budimir

ponedjeljak, 8:50-9:35

2.a

Ksenija Dokmanić

utorak, 8:00- 8:45

2.b

Martina Spahić

utorak, 10:50-11:35

3.a

Anita Bilogrević

srijeda, 9:50-10:35

3.b

Ivana Ptičar

ponedjeljak, 10:50-11:35

4.a

Sanja Fehir

srijeda, 10:50-11:35

4.b

Dario Ptičak

srijeda, 8:50-9:35

5.a

Kristina Kos

utorak, 8:50-9:35

5.b

Sanja Martić

ponedjeljak, 12:30-13:15

6.a

Ivana Toth

utorak, 12:30-13:15

6.b

Lea Rugole

srijeda, 8:50-9:35

6.c

Ivo Nikić

utorak, 11:40-12:25

7.a

Valentina Jugović

petak, 10:50-11,35

7.b

Zrinka Šimičić

srijeda, 10:50-11,35

7.c

Ksenija Jurić

četvrtak, 8:00-8:45

8.a

Dijana Popović

četvrtak, 9:50-10:35

8.b

Franjo Rodić

srijeda, 9:50-10:35

8.c

Nina Šipuš

petak, 9:50-10:35

PŠ Kozarice 1.i 4.

Danijela Brkić

Četvrtak, 10:35- 11:20

PŠ Kozarice 2. i 3.

Mileva Grgić

petak, 9:40 – 10:25

PŠ Kraljeva Velika 1. i 4.

Ivana Vučak

Četvrtak, 9:50-10:35

PŠ Kraljeva Velika 2. i 3.

Tomislava Franić

četvrtak, 8:50- 9:35

PŠ Nova Subocka 1. i 3.

Katarina Dujić

utorak, 8:50-9:35

PŠ Nova Subocka 2.

Marinela Babić

ponedjeljak, 8:50-9:35

                     13:20-14:05

PŠ Nova Subocka   4.

Danijela Milinović

srijeda, 11:0- 12:15, 16:00-16:45

PŠ Piljenice 1. i 2.

Sanja Pavić

ponedjeljak, 12:15-13:00

PŠ Piljenice 3.i 4.

Tatjana Dlouhi

četvrtak, 12:15-13:00

PŠ Stara Subocka 2. i 4.

Marija Žilka Skoko

četvrtak, 9:50- 10,35

PŠ Stara Subocka  1.i.3.

Ljiljana Jancetić

utorak, 9:50-10:35

 

RASPORED PRIMANJA RODITELJA ZA UČITELJE  KOJI NISU RAZREDNICI

 

Učitelj/ica

Predmet

Termin informacija

Aleksandra Vračević

ukrajinski jezik i kultura

petak, 14:10-14:55

Ana Šparavac

povijest

petak, 8:00-8:45

Boris Utješinović

matematika

četvrtak, 10:50-11:35

Ivan Tutić

hrvatski jezik

srijeda, 8:50-9:35

Ivana Klišanin

fizika

srijeda, 9:50-10:35

Ivana Lagundžić

vjeronauk

poslije nastave

Ivana Vašara

vjeronauk

srijeda, 8:50-8:45

Ivona Šakić

informatika

utorak, 14:05-14:50

Jadranka Franjić

njemački jezik

srijeda, 10:50-11:35

Jelena Dejanović

slovački jezik i kultura

četvrtak, 17:30-18:15

Katarina Podkulabović

vjeronauk

četvrtak,11:40-12:25

Marina Tremski

tehnička kultura

utorak, 10:50-11:35

Meri Čevizović

tehnička kultura

utorak, 12:30- 13:15

Mirela Letvenčuk

kemija

petak, 12:30-13:15

Mirjana Bublić

engleski jezik

utorak, 9:50- 10:35

San Marko Klarić

vjeronauk

četvrtak, 12:30-13:15

Sanja Vitman Đurij

hrvatski jezik

petak, 11:40-12:25

Terezija Pišković Barusić

likovna kultura

petak, 11:40-12:25

Tina Nerad

češki jezik i kultura

petak, 11:40-12:25

Vesna Kašner

tjelesna i zdravstvena kultura

srijeda, 11:40-12:25

Napomena: svi učitelji matične škole imaju u prvom tjednu u mjesecu primanje roditelja u poslijepodnevnom terminu od 16:00 do 16:45 sati (prvi četvrtak u mjesecu)




preskoči na navigaciju