preskoči na sadržaj

Osnovna škola Josipa Kozarca Lipovljani

Login

Erasmus+

 

Himna naše škole

Kalendar
« Rujan 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Upis u prvi razred

Upis u srednju školu

 

Raspored informacija

RASPORED PRIMANJA RODITELJA

 

Razred

Razrednik

Termin informacija

1.

Ksenija Dokmanić

utorak,  10:50-11:30

2.a

Mladen Puljić

srijeda,  9:50-10:50

2.b

Ivana Ptičar

ponedjeljak,  10:50-11:35

3.a

Sanja Fehir

četvrtak, 10:50-11:35

3.b

Dario Ptičak

srijeda, 10:50-11:35

4.

Sanja Budimir

četvrtak, 8:50-9,35

5.a

Ivana Toth

ponedjeljak, 10:50-11:35

5.b

Lea Rugole

ponedjeljak, 10:50-11:35

6.a

Valentina Jugović

utorak, 10:50-11:35

6.b

Petar Kavelj

petak, 8:50-9:35

6.c

Ksenija Jurić

srijeda, 11:40-12:25

7.a

Dijana Popvić

srijeda, 9:50-10:35

7.b

Franjo Rodić

srijeda, 9:50-10:35

8.a

Sanja Martić

ponedjeljak, 10:50-11:35

8.b

Ivona Šakić

srijeda, 10:50-11:35

8.c

Branka Harš

četvrtak 12:30-13:15

PŠ Kozarice 1.i 4.

Mileva Grgić

petak, 9:40-10:25

PŠ Kozarice 2. i 3.

Danijela Brkić

četvrtak, 10:40-11:25

PŠ Kraljeva Velika 3. i 4.

Sanja Pavić

četvrtak, 9:50-10:35

PŠ Kraljeva Velika 1. i 2.

Tomislava Franić

četvrtak, 8:50-9:35

PŠ Nova Subocka 1.

Martina Spahić

ponedjeljak, 8:50-9:35

                     13:20-14:05

PŠ Nova Subocka 2.i 4.

Katarina Dujić Tutić

petak, 7:10-7:55

PŠ Nova Subocka   3.

Danijela Milinović

ponedjeljak, 11:30-12:15

                     15:55- 16:40

PŠ Piljenice 1. i 4.

Lidija Popović

srijeda, 11:30-12:15

PŠ Piljenice 2.i 3.

Tatjana Dlouhi

utorak, 12:15-13:00

PŠ Stara Subocka 2. i 4.

Ljiljana Jancetić

ponedjeljak, 9:50-10:35

PŠ Stara Subocka  1.i.3.

Marija Žilka Skoko

utorak, 9:50-10:35

 

Napomena : svi učitelji matične škole imaju u prvom tjednu u mjesecu primanje roditelja u poslijepodnevnom terminu  od 16:00 do 16:45 sati

 

 

 

 

 

 

RASPORED PRIMANJA RODITELJA ZA UČITELJE  KOJI NISU RAZREDNICI

 

Učitelj/ica

Predmet

Termin informacija

Aleksandra Vračević

ukrajinski jezik i kultura

petak 15:45-16:00

Ana Šparavac

povijest

utorak 8:00-8:45

Ivana Lagundžić

vjeronauk

poslije nastave

Ivica Hrmo

vjeronauk

petak, 12:30-13:15

Ivo Nikić

TZK

petak, 11:40-12:25

Jadranka Franjić

njemački jezik

ponedjeljak, 10:00-10:45

Jelena Dejanović

slovački jezik i kultura

petak 15:45-16:00

Ivana Klišanin

fizika

srijeda, 8:50 -9:35

Marina Tremski

tehnička kultura i matematika

četvrtak, 10:50-11:35

Meri Čevizović

tehnička kultura

petak, 9:50- 10:35

Mirela Letvenčuk

kemija

srijeda, 8:00 – 8:45

Mirjana Bublić

engleski jezik

utorak, 12:30-13:15

Nina Šipuš

engleski jezik

petak, 11.40-12:25

Sanja Vitman Đurij

hrvatski jezik

utorak, 11:45-12:25

Tina Nerad

češki jezik i kultura

petak, 15:45-16:00

Verica Razum Hrmo

vjeronauk

četvrtak,11:40-12:25

Kristina Kos

engleski jezik

četvrtak, 8:50-9:35

 

 

 

 




preskoči na navigaciju