Vijesti iz PŠ Piljenice

Sveti Nikola u PŠ Piljenice

Autor: Ivona Šakić, 4. 12. 2015.

2. prosinca 2015. godine učenici i učiteljice iz PRO Piljenice su se pripremili za dolazak Svetog Nikole.

Učenici su uredili čizmice i stavili ih iznad kamina, a svoje želje su napisali na engleskom jeziku. Kako su bili dobri i marljivo radili dobili su vreće koje nisu dugo bile prazne, jer su na njih zalijepili poklone. Ako budu dobro očistili svoje čizme možda ih stvarno i dobiju.
Kao podsjetnike da moramo i dalje biti dobri ukrasili smo šibe i stavili u našu poznatu čizmu majstora Mrkonje.
Upalili smo vatru u kaminu da se malo ugrijemo u ovim hlaznim zimskim danima i veselo zapjevali prigodne pjesmice.
Sve smo pripremili, sada nam samo preostaje dočekati Svetog Nikolu.