> Natjecanja

Općinsko natjecanje u rukometu

Autor: Ivona Šakić, 22. 11. 2013.

Ovogodišnje općinsko natjecanje  u rukometu za djevojčice i dječake održalo se u našoj školskoj dvorani. Naše rukometašice su pobijedile, a rukometaši osvojili drugo mjesto.

19.11. su se natjecali dječaci. Pobjedu je odnijela momčad OŠ Novska. Naši rukometaši su bili drugi, OŠ Jasenovac treća, a OŠ Rajić četvrta.

Dan poslije, 20.11. naša škola je ugostila i rukometašice. Ovaj puta naše učenice su bile najbolje i osvojile prvo mjesto. Druge su bile rukometašice iz OŠ Jasenovac, a treće iz OŠ Novska.

Ovom pobjedom naše su se rukometašice plasirale na županijsko natjecanje. Obje ekipe je pripremao i trenirao  Georgije  Šeba, prof. TZK.

Čestitamo svima!