> Natjecanja

Cheerleaders Iskrice u Sarajevu

Autor: Ivona Šakić, 23. 4. 2013.

Cheerleaders  Iskrice su 13. i 14. travnja  2013. sudjelovale  na InterDanceFEST-u Sarajevo 2013. Ove godine natjecali su se juniori i seniori sa četiri atraktivne, izuzetno teške i zahtjevne koreografije, te osvojili simpatije brojne publike, ali i tri zlatne i jednu srebrnu medalju.

Ovogodišnji festival  okupio je oko 2400 natjecatelja iz 8 zemalja regije koji su se predstavili s najrazličitim stilovima plesa. Zanimljivost i novost je Grand Prix - završno natjecanje različitih stilova za koje je odabrana i na kojem je sudjelovala naša seniorska skupina te prezentirala cheerleading. U ukupnom poretku cijelog natjecanja osvojila je 4. mjesto.

Iskrice su i ovoga puta primile puno čestitki za svoj nastup i rezultate. Dostojno su predstavili naše Lipovljane i Hrvatsku. Osim velikog uspjeha u sportu koji treniraju i predstavljaju, uživali su u druženju, upoznavanju novih ljudi i kultura drugih naroda.

Svi su suglasni da je bilo odlično i nezaboravno te s velikom željom da se i sljedeće godine ponovi.

Novinarska skupina