> Natjecanja

Gradsko natjecanje u rukometu

Autor: Ivona Šakić, 22. 2. 2013.

11. veljače 2013. godine u sportskoj dvorani naše škole održano je gradsko natjecanje u rukometu za dječake i djevojčice. Naše rukometašice su bile najbolje i plasirale se na županijsko natjecanje. Rukometaši su zauzeli drugo mjesto.

U ekipi su igrale: Ivona Žabek, Iva Skoko, Laura Zubčić, Sandra Dzjama, Antonela Kojnok, Ema Čop, Margareta Kokolek, Erika Toth, Dorotea Vulić, Manuela Sopić, Antonija Štavalj, Minea Jurić, Matea Dudaš i Matea Sopić.

Rukometaši naše škole zauzeli su drugo mjesto, a igrali su u sastavu: Antonio Kačmarčik, Josip Auguštan, Josip Gavranović, Gordan Santo, Karlo Papić, Ivan Andrić, Robert Toupal, Boris Marinković, Antonio Brkić, Tomislav Matejaš, Josip Kozić, Leonardo Tunjić, Fabijan Žanić i Dario Rukavina.

Obje ekipe je trenirao i pripremao učitelj TZK Georgije Šeba.