> Natjecanja

Županijsko natjecanje iz biologije

Autor: Ivona Šakić, 30. 3. 2016.

Učenici naše škole, Josipa Debeljak iz 7. razreda te Hrvoje Lukšić i Ivan Milinović iz 8. razreda  sudjelovali su na Županijskom natjecanju iz biologije koje se održalo u OŠ Viktorovac u Sisku, 18. ožujk

a 2016.
Hrvoje je u kategoriji 8.-ih razreda osvojio 1. mjesto, a Ivan 5., dok je Josipa u kategoriji 7.-ih razreda osvojila visoko 2. mjesto.
Izrazito smo ponosni i na uspjehe naših bivših učenica, sestara Ćosić jer je Klara u kategoriji 1.-ih razreda srednjih škola osvojila 1. mjesto, a Marija u kategoriji 3.-ih razreda srednjih škola osvojila također 1. mjesto.
Bravo za naše vrijedne sadašnje i bivše biologe, te njihovu mentoricu Valentinu Jugović!