Veseli dan

Autor: Ivona Šakić, 2. 6. 2009.

Napisala: Melita Lenička

Četvrte po redu sportske igre pod nazivom „Veseli dan“ održane su 2. lipnja 2009. u 17 sati u školskoj sportskoj dvorani. Igre je otvorila ravnateljica Franjka Filipović koja je pritom uručila pehar najboljem sportašu naše škole Mateu Matošu. Ulogu voditeljice programa i ovaj put je odlično odradila učiteljica Mirjana Faltis. Natjecatelje su pripremale učiteljice i učitelji nižih razreda, a u realizaciji igara pripomogle su nastavnice matematike, vjeroučitelj i vjeroučiteljice, nastavnik TZK-a, pedagogica, knjižničarka, pa čak i kuhar. Veseli dan tako je postao primjer dobre organizacije, timskog rada i sportskog duha.
Natjecatelji su podijeljeni u skupine. Bilo je tu zečića, skakavaca, bubamara, mišića, ježića i vjeverica. U nizu igara svi su natjecatelji pokazali uvježbanost, spretnost i dobre motoričke sposobnosti. Najbolji rezultat postigli su zečići.
Između igara nastupile su Iskrice te plesne skupine učenika viših i nižih razreda. Veseli dan završio je zakuskom za sve učenike, učitelje i goste.

Više fotografija pogledajte ovdje.