Sveti Nikola

Autor: Ivona Šakić, 9. 12. 2010.

6. prosinca proslavili smo blagdan Svetog Nikole. Bilo je glume, pjesme i plesa.

Učenici 4. r. dramske skupine (glumci: Dora Bem, Klara Ćosić, Matea Dudaš, Gabriela i Antonela Kojnok, Sara Kostecki, Mateo Matoš, Ana Ovad, Antonija Štavalj, Franko Vulić – Ćurić, voditeljica- Sanja Kostecki) glumili su u igrokazu „U šumi svetog Nikole“ te naučili liju da nije lijepo krasti čizmice, već da trebamo jedni drugima pomagati da zajedno možemo u miru živjeti!

Za prekrasne kostime posebno se zahvaljujemo mami Slađani Ćosić koja nam je sašila većinu naših kostima! Od srca hvala!!!

A glumcima sve pohvale! Bili ste izvrsni!!!!!

Naši najmanji vrtićanci uljepšali su nam program svojom pjesmom i plesom! Bravo, maleni!

Razigrani i veseli su bili i učenici prvog razreda s plesom „Zekini jadi“, voditeljice Sanje Budimir.

Učenici ritmičke skupine Sanje Martić  svojom koreografijom pjesme „Sveti Niko“ i odjećom iznimno su se istakli i uljepšali nam program (a ujedno su nam  i pomogli uhvatiti zločestu liju).

I na kraju, pjesmom zbora, voditelja Franje Rodića  dočekali smo Svetog Nikolu.
                                                                                                     (Sanja Kostecki)