Učenička zadruga Tena sudjelovala na 33. Smotri učeničkih zadruga Republike Hrvatske

Autor: Melanija Milović, 8. 11. 2021.

Od 5. do 8. listopada 2021. godine održala se 33. smotra učeničkih zadruga Republike Hrvatske na kojoj je sudjelovala i naša učenička zadruga Tena. Smotra se održala online zbog nepovoljne epidemiološke situacije.

Po završetku Smotre, a na zoom sastanku održanom 4. studenoga 2021.g. učenici i učiteljica su pohvaljeni za uloženi trud i rad te su za sudjelovanje primili pohvalnice, potvrde i promotivni materijal Smotre. Čestitamo učenicima i mentorici na sudjelovanju!
Video prezentaciju pogledajte na sljedećem linku https://www.youtube.com/watch?v=MZ4Q1VPrAbY

Škola domaćin ovogodišnje Smotre bila je OŠ Blage Zadre iz Vukovara. Svaka učenička zadruga imala je zadatak snimiti kratku video prezentaciju/praktikum u trajanju do četiri minute u kojoj/kojemu su učenici trebali predstaviti sebe, učitelja mentora, školu i zadrugu te cjelokupan proces izrade proizvoda kojim se naša zadruga predstavila na smotri. Učenici Lucija Jancetić (7.b) i Noa Živoder (7.b) pod vodstvom učiteljice mentorice Mirjane Bublić prikazali su izradu balzama od kamilice.