Nagrađeni i pohvaljeni radovi na natječaju Poj riči materinske

Autor: Melanija Milović, 17. 2. 2021.

Na 15. literarno-likovnom natječaju „POJ RIČI MATERINSKE“ sudjelovali su i učenici naše škole. Hana Toth iz 8.b razreda osvojila je nagradu u kategoriji za najmanji otisnuti ex libris, rad je izradila u tehnici karton-tiska. Učenik 7.b razreda Ivan Štrban pohvaljen je za svoj rad, među 10 izabranih, ex libris u kombiniranoj tehnici (olovka-flomaster).

Ovaj natječaj svake godine provodi OŠ Primošten s ciljem njegovanja hrvatskog jezika i lokalnog izričaja te njegovanje umjetničkog doživljaja i izražavanja djece.