Završni Čokolino višebojac

Autor: Ivona Šakić, 1. 6. 2008.

Slaven Artić i Lucija Puljić te voditelj Georgije Šeba sudjelovali su u završnom natjecanju Čokolino višebojca u Umagu 20. i 21. svibnja ove godine. Pobjednica naše škole bila je Dorotea Živoder koja nije mogla prisustvovati natjecanju zbog smrtnog slučaja u obitelji pa ju je zamijenila drugoplasirana učenica – Lucija Puljić.
U utorak je održano polufinale te se Lucija Puljić plasirala u finale, a Slavenu je nedostajalo nekoliko bodova do finala. Lucija je u finalu sedmih razreda bila treća, a u ukupnom plasmanu zauzela je 11. mjesto. To je odličan rezultat. Gosti natjecanja bili su Slaven Bilić, Luka Modrić, Zvonimir Boban i Franjo Arapović. G. Š.