« Prosinac 2018 »

Sudjelovali smo na Tjednu cjeloživotnog učenja
Autor: Melanija Milović, 3. 10. 2018.

Od 1. do 7. listopada u Hrvatskoj se obilježava Tjedan cjeloživotnog učenja, nacionalna obrazovna kampanja koja na jednostavan način kroz neposrednu komunikaciju s građanima potiče ostvarenje ideje o promoviranju učenja i obrazovanja.

Ove godine naša škola je sudjelovala na ovoj manifestaciji koju je organiziralo Pučko otvoreno učilište Novska. Prigodom sudjelovanja učenici su na izložbenom štandu predstavili Erasmus+ projekt „Zajedno u različitosti“. Ravnateljica i članice tima u Galeriji POU prezentirale su ciljeve i provedene aktivnosti projekta.

Na izložbenim štandovima i prostoru iza Gradske knjižnice i kina, aktivnosti je predstavilo još tridesetak udruga koja djeluju na području grada Novske, od najmlađih do starijih, djeca iz vrtića, osnovci i srednjoškolci, policajci, vatrogasci i komunalci kao i rekreativci, gorski spašavatelji i humanitarci, svi koji su željeli pokazati kako ne treba prestajati učiti te da se znanje isplati.