Županijsko natjecanje iz tehničke kulture

Autor: Ivona Šakić, 10. 3. 2016.

Na županijskom natjecanju iz tehničke kulture, koje je održano u petak, 4. ožujka 2016. u Sisku, Lucija Mokri (5.a) je osvojila 7. mjesto.
Čestitamo Luciji i mentorici Meri Čevizović!

Nakon provedenog školskog natjecanja mladih tehničara u našoj školi, a koje je
održano 10.veljače 2016.godine i na kojem su sudjelovali učenici Lucija Mokri,
Ema Meznarić i Luka Mokri, Lucija Mokri je pozvana na županijsko natjecanje
u H - kategoriji, Maketarstvo i modelarstvo kao učenica petog razreda  i najboljeg
rezultata na školskom natjecanju.
Na županijskom natjecanju koje je održano u petak, 4.ožujka 2016. u Sisku, Lucija Mokri je sedma od četrnaest natjecatelja u istoj kategoriji s izuzetnim uspjehom na pismenom dijelu natjecanja. Naime, imala je drugi rezultat, odmah iza prvoplasirane učenice.
Čestitam našoj Luciji  na uspjehu, strpljivosti i uloženom trudu.
Napomenut ću samo da smo mi već počeli pripreme za sljedeće školsko natjecanje!
                                       Meri Čevizović, dipl. ing -  učitelj tehničke kulture