Otvorenje informatičke učionice

Autor: Ivona Šakić, 18. 3. 2008.

Nakon nekoliko godina rada u neprilagođenoj učionici napokon smo dobili pravu informatičku učionicu. Stara učionica bila je preuređena garderoba s prezidima, bez prozora. Skučena i tamna učionica opremljena starim računalima nije baš privlačila učenike.
Sada uživamo u novoj učionicu u koju je uloženo mnogo novca, vremena, ali i dobre volje. Uklonjeni su prezidi, postavljen je novi parket, novi prozori i vrata. Zahvaljujemo gospodinu Borisu Rajkoviću na pomoći.
Učionica je opremljena novim računalima. Od ukupno 23 računala, 11 je novih. Za nova računala moramo zahvaliti Općini Lipovljani i gospodinu Stjepanu Markanoviću. Zahvalnost dugujemo i Tvorničkom poduzeću „Selk“, gospodinu Anti Knezoviću, Matici slovačkoj i Češkoj besedi. Svi su oni donirali sredstva za nabavu novih računala, a Sisačko-moslavačka županija financirala je preuređenje prostora.
Sada je učionica prilagođena radu s velikim brojem učenika. Informatiku predaje učiteljica Ivona Šakić. Nadamo se da ćemo našim radom u učionici opravdati uložen trud i financijska sredstva.
Svečano otvorenje učionice održano je 19. 3. 2008. povodom proslave Dana škole.
                                                                                                           Tina Nerad, 8.a