Osnovna škola Josipa Kozarca Lipovljani

> Naslovnica

4. Croatia Itf open, Slavonski Brod

Autor: Ivona Šakić, 3. 1. 2010.

Nastupom natjecatelja iz Italije, Slovačke, Češke, Mađarske, Srbije, BiH i Hrvatske održan je 4. Croatia open u itf taekwondou. Boje Hrvatske branilo je i 14 natjecatelja iz lipovljanskog društva borbenih športova i boriteljskih umijeća “LIPOVLJANSKE MUNJE“.

Ilir Suhonjić i Luka Sladojević osvojili su je 5. mjesta.
U kategoriji najmlađih natjecatelja (matsogi) do
-25 kg Karlo Ksenić osvojio je 1. mjesto, a Tino Milinović i Patrik Hinić treća mjesta.

U kategoriji kadeta do 25 kg Marin Štimac osvajio je drugo mjesto.
U kategoriji kadeta do
30 kg nastupio je Filip Vincent i osvojio 3. mjesto.
U kategoriji do
35 kg boje Lipovljana branio je Mateo Matoš koji je uvjerljivo osvojio Croatia open.

U kategoriji do 40 kg nastupio je Dominik Sakač i osvojio drugo mjesto. Kategorija kadeta do 45 kg nadmoćno je pripala Lipovljancu Matiji Vitkoviću koji je i polufinale i finale pobijedio jednoglasnom odlukom sudaca te osvojio Croatia open.

U kategoriji kadetkinja nastupale su Blaženka Jolić i Marinela Sakač. Blaženka je osvojila 2., a Marinela 3. mjesto.