Uručene svjedodžbe osmašima

Autor: Ivona Šakić, 30. 6. 2015.

U petak, 26. lipnja 2015. godine našim osmašima  podijeljene su svjedodžbe.

Zajedno sa svojim razrednicama Vericom Razum Hrmo, Verom Goršek i Jelenom Blažević pripremili su bogat i zanimljiv program.

Sve okupljene pozdravila je ravnateljica škole Mirjana Faltis, te zamjenik načelnika općine Lipovljani Tomislav Lukšić.

U ime svih razrednica nazočnima se obratila razrednica 8.a razreda, Verica Razum Hrmo, te našim osmašima poželjela sreću u daljnjem obrazovanju i životu općenito.

Uručene su nagrade i priznanja učenicima koji su sve razrede osnovne škole prošli s odličnim uspjehom, a to su: Ana Ovad, Sara Kostecki, Andrea Mađar, Mateo Matoš, Antonija Štavalj, Matea Dudaš, Franko Vulić Ćurić, Tihana Srdarević, Klara Ćosić i Domagoj Jansky. Posebna priznanja  dobili su učenici koji su od prvog do osmog razreda imali prosjek ocjena 5,0. To su: Klara Ćosić, Tihana Srdarević, Vranko Vulić Ćurić i Andrea Mađar.

Sretno osmaši!