Veseli dan 2015.

Autor: Ivona Šakić, 15. 6. 2015.

Po dugogodišnjoj tradiciji naše škole nastavnu godinu završavamo Veselim danom – sportskim natjecanjem učenika 4.r. Ove godine domaćin Veselog dana bila je PŠ Kozarice.

U suradnji roditelja učenika PŠ Kozarice, Udruge žena Kozarice, Nogometnog kluba Nafta iz Kozarica, MO Kozarice, učenika i učiteljica PŠ Kozarice te MŠ Lipovljani organizirali smo za sve nas veliki događaj. Na taj način potičemo bolje upoznavanje, druženje, toleranciju i sportski duh naših učenika.

Sportske igre smo započeli razgibavanjem uz glazbu i koreografiju učenika i učiteljica PŠ Kozarice te veselim stavom potakli natjecatelje da budu borbeni i ustrajni.

U sportskom dijelu natjecanja sudjelovali su učenici četvrtih razreda, a bodrili su ih neumorno  njihovi prijatelji, učenici od prvog do trećeg razreda Matične i Područnih škola i ostali gledatelji.

U odmoru, između igara, svojim plesom su nas odmarali i zabavljali učenici iz Lipovljana te Stare i Nove Subocke.

Nakon sportskog dijela dana slijedila je okrjepa, druženje i igra u dvorištu PŠ Kozarice.

Mještani Kozarica pokazali su se kao odlični domaćini te im ovim putem zahvaljujemo na trudu koji su uložili kako bismo se ugodno osjećali u njihovom mjestu.

(učiteljica Mileva Grgić)