Izložbe u školi

Autor: Ivona Šakić, 31. 3. 2015.

Povodom Dana škole i 2. susreta škola Josipa Kozarca, cijela škola ukrašena je posebnim panoima:

1. gornji kat škole obuzela je ljubav, panoi pod nazivom „Ah ta ljubav…“
    Tematski popraćeni ljubavnim temama koje su vrijedne ruke naših likovnjaka s ponosom ukrašavali, stavljali dječje radove naše i područnih škola. Osmišljavali dio po dio da im ne bi nešto slučajno promaklo. Panoe predvodi Oda ljubavi, a slijede svi ostali izričaji…ljubav u obitelji, ljubav prema Bogu, ljubav prijatelja…

2. izložba „ 2.susret škola Josipa Kozarca“

Likovni i literarni radovi učenika gostujućih škola Soljana, Josipovčana, Vinkovčana i Slatinčana ponosno krasi naš hol.  Svaka škola, učenici i mentori rado su stali, svatko ispred svoga kako bi zabilježili koju fotografiju za trajno sjećanje na dolazak u Lipovljane.

3. izložba učeničke zadruge „Tena“

Selo moje malo, drvene i kamene kuće dodir su  prošlosti i prekrasno izrađene lutke od kukuruzovine krasile su ovogodišnju izložbu zadruge.

4. izložba likovno-literarnih radova učenika

5. izložba „LIK 2015. godine“

6. izložba slika “1.susret škola Josipa Kozarca“