12. veljače, u PŠ Kozarice je obilježen 100. dan škole (nastave)

Autor: Ivona Šakić, 17. 2. 2015.

Dan smo započeli i završili himnom projekta Stoti dan škole koji je za tu prigodu napisala i uglazbila učiteljica Višnjica Šestak.

100. dan škole međunarodni je eTwining projekt u kojem je sudjelovalo više od 100 učitelja sa svojim učenicima iz cijele Hrvatske i susjednih zemalja (projekt je trajao 25 dana).

Tijekom projekta povezali smo sadržaje LK, GK, HJ, PID i M . Izradili smo plakat za važan događaj u našoj školi, dizajnirali prigodne naočale (krinke), slikali 100 poklončića uz prigodnu tortu, crtali 100 prstića i slikali akvarij sa 100 ribica. Na zemljovidu RH pronašli smo 100 naselja i pravilno ih napisali pisanim slovima. Osmislili smo 100 matematičkih zadataka i riješili ih. Prebrojavali smo stote riječi u Čitanki i poredali ih abecednim redom. Smišljali smo 100 imenica, glagola i pridjeva.

Ponosni smo što smo sudjelovali u ovom projektu i razmjenili ideje i iskustva s mnogim školama iz naše domovine.

Učiteljica Mileva Grgić