Iskrice na Europskom kupu u Berlinu

Autor: Ivona Šakić, 29. 11. 2009.

Napisala Lucija Balja, 7b

Iskrice su nastupile prvi put na Europskom kupu u Berlinu koji se održao  21. 11. 2009. u Tropical Island Resortu. Krenule smo 19. 10. u 4 sata. Put je bio dug, ali se isplatilo.

Kada smo stigle, obišle smo grad. Vidjele smo Brandenburška vrata, spomenik Holokaustu. Bile smo u Hrvatskom veleposlanstvu.

Na tom Europskom kupu nastupilo je 200 ekipa, oko 2400 sudionika iz 18 različitih zemalja. Osvojile smo 2. mjesto u Cheer kategoriji i 4. mjesto u pom-pon kategoriji. Za četvrto smo mjesto dobile pehar zato što smo imale isto bodova kao i trećeplasirane, ali su one bile mlađe i po nekim pravilima one dobivaju veću nagradu.

Tropical Resort  velika je kupola s najvećom zatvorenom tropskom šumom na svijetu. Tamo smo se kupali, šetali, kupovali, a najviše od svega smo se zabavljali. Bilo nam je super i htjele bismo to ponoviti.
Puno pusa od ISKRICA. :)
Lucija Balja