Božić u našoj školi

Autor: Ivona Šakić, 22. 12. 2012.

U zimskoj se noći zvjezdice pale

tražeći put do štalice male,

neka nas njihova svjetlost vodi

do mjesta svetog, gdje Isus se rodi.

Ovim je stihovima u četvrtak, 20.12.2012. godine započeo svečani program uoči Božića i Nove godine.

Učenici i učitelji su pripremili mnoge kreativne i zanimljive točke. Pjesmu i ples je prekinula pokoja recitacija i dramska skupina. Za nastupe pohvaljujemo sve učenike koji su se potrudili uvježbati točke te njihove voditelje.

Svečanost je završila čestitkom koju i Vama prosljeđujemo te želimo sve najbolje povodim nadolazećih blagdana.

Želimo Vam  Božić pun topline, sreće, osmijeha na Vašim licima i pokoju iskru u oku… pjesmu u srcu.

Neka Vam miris božićnog drvca unese radost u ove dane.

Želimo Vam od sveg srca, čestit Božić i božićne blagdane!

Novinarska skupina