Prvaši PŠ Nova Subocka posjetili matičnu školu

Autor: Ivona Šakić, 2. 10. 2012.

Učenici 1. razreda PŠ Nova Subocka u srijedu su posjetili matičnu školu. Nakon obrađenih nastavnih jedinica o školi i zaposlenicima škole, učenici su došli upoznati djelatnike škole u Lipovljanima.

Prvo smo posjetili ravnateljicu Mirjanu  Faltis, gdje nam je bilo najljepše ( jer nas je vrtila u svome stolcu i podijelila prigodne poklončiće), a nakon  njena ureda obišli smo urede tajnice Dražene, pedagoginje Mirte, računovotkinje Mirjane Čop, gdje smo stiskali neke tipke i izašao nam je papir s brojkama (koje još ne znamo, no naučit ćemo). Zatim smo posjetili knjižničarku Slavku i upoznali se s čarobnim svijetom knjiga. Rekli su nam da tu knjige spavaju, pa smo bili tihi i pozorno smo slušali što nam knjižničarka govori. Spustili smo se niz stepenice i otišli do dvorane za tjelesnu i zdravstvenu kulturu kod učitelja Šebe, gdje se Mihael čak okušao u igranju stolnog tenisa. Odlično se snašao u tome! Naš budući Dražen Primorac! Posjetili smo i  domara Jožu i vidjeli njegovu radionu. Njega već poznajemo jer je već bio u našoj školi i predstavio nam se. Na kraju smo bili kod kuhara Gorana, razgledali blagavaonu, hol škole i na ulazna vrata izišli u prekrasan okoliš naše buduće škole.

Jedva čekamo ponovni dolazak u prekrasno uređenu našu matičnu školu.
                                    (učiteljica Katarina i učenici 1. r. PRO Nova Subocka
)