Literarna skupina opet na putu

Autor: Ivona Šakić, 20. 9. 2012.

Literarna skupina Ane Doležal je 15. rujna posjetila Rešetare kako bi prisustvovala promociji knjige Moj svijet. Marija Ćosić, Verena Kloc, Nicol Debeljak, Mateo  Matoš, Matea Dudaš, Andreja  Mađar, Maja Milunić i  Tihana Srdarević s nastavnicom  Anom Doležal i ravnateljicom Mirjanom Faltis su prisustvovali promociji knjige. Knjigu je izdalo KLD Rešetari iz Rešerara. Radove, koji su objavljeni u knjizi, čitali su sami autori. Naša škola je predstavljena s 11 radova. Na promociji učenici su se družili s pjesnicima iz dijaspore i dobili na poklon njihovu pisanu riječ. Poslije zajedničkog ručka i fotografiranja uputili su se kući. Kažu da je to bio još jedan susret za pamćenje i da se već sada vesele budućim izazovima. Sretno! (učiteljica Ljubica)