Oproštaj osmaša

Autor: Ivona Šakić, 17. 6. 2012.

U petak, 15. lipnja bio je zadnji nastavni dan ove školske godine. Osmaši naše škole su u povorci pod pratnjom policije, zajedno sa svojim razrednicima, krenuli od škole kroz Lipovljane.

Nakon povorke uslijedio je sportski program u dvorani škole. Učenici su se natjecali u poligonskim i štafetnim igrama, a u povlačenju konopa i igri graničara pridružila im se ekipa djelatnika škole. Nakon tog dijela programa svaki osmi razred se predstavio. Sportski program je završio nogometom.

Tako su se naši ovogodišnji osmaši oprostili od osnovne škole.

Sretno!