Školska smotra LiDraNo

Autor: Melanija Milović, 29. 1. 2024.

U petak 26. siječnja u školskoj knjižnici održana je školska smotra LiDraNo na kojoj je sudjelovalo 11 učenika koji su se predstavili  pojedinačnim scenskim nastupima. Na gradsku razinu smotre povjerenstvo je uputilo troje sudionika. Stoga će našu školu 8. veljače u OŠ Jasenovac predstavljati učenice drugog razreda Ema Kostelac i Ana Jupek, mentorica Sanja Budimir te učenica Anna Marija Karpa, mentorica Ksenija Jurić. Na gradsku razinu smotre upućena su tri literarna rada, a na županijsku razinu smotre direktno idu radio-igra učenika PŠ Piljenice i školski list Bravo! 5.