UČENIKE PRVIH RAZREDA MATIČNE I UČENIKE PODRUČNIH ŠKOLA S PODRUČJA OPĆINE LIPOVLJANI POSJETIO JE NAČELNIK NIKOLA HORVAT

Autor: Melanija Milović, 17. 9. 2019.

Načelnik Općine Lipovljani Nikola Horvat s ravnateljicom škole Mirjanom Faltis 11. rujna 2019. posjetio je  učenike prvog razreda matične škole te sve učenike u područnim školama koje se nalaze na području Općine Lipovljani.

Školu ove godine pohađa ukupno 364 učenika. U matičnu školu u prvi razred upisano je 26 učenika, a u područne škole 19 učenika. Novu generaciju prvašića ove godine u matičnoj školi vodi učiteljica Sanja Fehir.

Nakon posjeta matičnoj školi, načelnik je uputio se u  područnu školu u Kraljevoj Velikoj. Ove školske godine školu pohađa 14 učenika od kojih su troje prvašića. Kombinaciju  prvog i trećeg razreda uči učiteljica Tomislava Franić. Obilazak škola načelnik je završio posjetom područne škole u Piljenicama koju polazi 19 učenika U prvi razred krenulo je troje učenika koje u kombinaciji s četvrtim razredom uči učiteljica Tatjana Dlouhi.

Darivajući učenike prvih razreda košaricama sa slatkišima, načelnik im je poželio radosno i veselo školovanje te puno uspjeha u usvajanju novih znanja.