Županijska smotra učeničkih zadruga Sisačko-moslavačke županije

Autor: Ivona Šakić, 1. 6. 2017.

Održana je 26. svibnja 2017. u gradu Sisku na novoj šetnici. Svoj cjelogodišnji rad predstavile su 23 škole prikazujući svoje najbolje uratke na izložbenim štandovima. Učeničku zadrugu „Tena“ predstavile su učenice zadrugarke Marta Čop i Hana Toth, uz mentorstvo učiteljice Valentine Jugović i Ksenije Jurić. Na štandu smo izložili artikle izrađene od starog trapera i ostalih već upotrebljavanih predmeta kao što su: stari CD-i, kartonski tuljci, staklene boce, neupotrebljivi okviri za slike itd. Nakon komisijskog pregleda održan je okrugli stol na kojem su proglašeni pobjednici. Naša škola osvojila je visoko 5. mjesto, a svim učesnicima uručene su zahvalnice za sudjelovanje na 29. Smotri učeničkih zadruga Sisačko-moslavačke županije.