PŠ Stara Subocka

Vijesti iz PŠ Stara Subocka

PŠ Stara Subocka u iščekivanju Uskrsa

Autor: Ivona Šakić, 5. 4. 2012.

Učenici PŠ Stara Subocka nestrplivo iščekuju blagdan Uskrsa. Zajedno sa svojim učiteljicama uredili su pano, napisali prigodne pjesmice, te sudjelovali u potrazi za čokoladnim jajima koja im je skrivena ostavio uskršnji zeko. Pogledajmo i pročitajmo mali dio toga.

Uskrs je prekrasan. Za Uskrs bojimo jaja. Djeca su sretna zato što im uskrsni zeko dolazi i nosi im darove. Svi su sretni. (Marin Santo, 1. razred)

Uskrs mi je najljepši blagdan jer se bojaju pisanice. (Luka Mokri, 1. razred)

Uskrs je blagdan kojeg slave svi kršćani. Kad On dolazi , svi se veselimo. Djeca su posebno sretna što se mogu tucati jajima. Uskrs nosimo u srcima i tako se prisjećamo Isusova uskrsnuća. (Danijela Baković , 3. razred)

Uskrs je moj najljepši blagdan koji slavim sa svojom obitelji. Za Uskrs nam dolazi uskrsni zeko. Uskrsni zeko nam nosi jaja i to jako lijepa jaja. (Nikolina Ljubičić, 3. razred)