Vijesti iz PŠ Stara Subocka

Novo dječje igralište

Autor: Ivona Šakić, 12. 12. 2014.

Dan uoči Svetog Nikole, 5.12. 2014.,  učenici PŠ Stara Subocka dobili su prekrasan poklon...

Gradonačelnik  Novske, Vlado Klasan, zaslužan je za postavljanje dječjeg igrališta u dvorištu  škole.  Time je završila prva faza instaliranja dječjih igrališta koja se nastavlja iduće godine u još nekim prigradskim naseljima  na području grada Novske.

On i ravnateljica škole, Mirjana Faltis, posjetili su našu školu i uvjerili se koliko su sretni i radosni  svi učenici, kao i učiteljice. Naravno, igralište je namjenjeno i ostaloj djeci Stare Subocke, prvenstveno onoj maloj koja još ne idu u školu.

U ove tmurne i oblačne dane školsko dvorište izgleda vedro i veselo. Ispunjeno je šarenilom postavljenih „igralica“, ali i smijehom i veselom cikom djece. Svi su jako zahvalni na ovom poklonu i obećavaju da će ga paziti i čuvati kako bi se još dugo mogli veseliti dolasku u školsko dvorište.

Učenici i učiteljice PŠ Stara Subocka