Vijesti iz PŠ Stara Subocka

Novi namještaj

Autor: Ivona Šakić, 12. 11. 2014.

Ova školska godina, 2014./15. započela je vrlo neobično za učenike i učiteljice PŠ Stara Subocka.

Oni su u školu krenulu tjedan dana ranije. A zašto? Morali su sve pripremiti za svečano otvorenje novih učionica na katu škole. Isti taj dan započeli su s radom u prekrasnom prostoru, ali na žalost, novi namještaj nije bio gotov. To nije pokvarilo veselje i sreću. Marljivo su izvršavali svoje radne zadatke i strpljivo čekali.

Novi namještaj je stigao i uz pomoć domara postavljen je na mjesto. Slijedilo je premještanje stvari, knjiga, radnog materijala... U tome su sudjelovali svi koji borave u školi.

Sada je školski prostor prekrasan i ugodan za boravak u školi i za sretno i veselo putovanje kroz život mnogih budućih generacija.

Učiteljica Ljiljana