Vijesti iz PŠ Stara Subocka

Obilježen Dan planete Zemlje u Staroj Subockoj

Autor: Ivona Šakić, 25. 4. 2013.

Kao i svake godine do sada, tako je i ove na Dan planete Zemlje bilo jako živo, veselo i radno u školskom dvorištu Područne škole Stara Subocka.

Poslije podne su se okupili svi učenici, učiteljice, roditelji, naši bivši učenici, budući roditelji, naša vrijedna Mara i jedan strikan Valentin. Svi su se prihvatili posla i do zalaska sunca naše dvorište je zasjalo novim sjajem. Uređeni su kamenjari, odrezani su suhi čempresi, okopano je cvijeće ispred ograde, uređen je naš mali voćnjak, zasađene su sadnice šimšira...

Zahvaljujemo ravnateljici što nam je poslala sadnice i omogućila da poklon Zemlji za rođendan bude veći i ljepši.

Učenici i učiteljice PŠ Stara Subocka