Vijesti iz PŠ Stara Subocka

Vatrogasci u PŠ Stara Subocka

Autor: Ivona Šakić, 14. 5. 2012.

Dana 08. svibnja 2012. godine družili smo se s vatrogascima . Druženje smo organizirali povodom obilježavanja  Svibanj – mjesec zaštite od požara. Vatrogasci su nam pokazivali što rade i kako rade kada gase požar. Nakon toga išli smo u spremnicu gdje su nas pozdravili predsjednik DVD – a Stara Subocka  Miroslav Zrinski i zapovjednik DVD-a   Bojan Stoček. Također smo i mi njima odzdravili i dali im mali dar (slikovnicu i sliku na temu: I ja ću biti vatrogasac). Druženje je bilo lijepo i kratko, no ipak smo nešto naučili. I nakon svega toga željeli  bi to ponoviti i sljedeće godine. (Danijela Baković, 3. razred)