Vijesti iz PŠ Piljenice

Mali Piljenčani na nagradnom putovanju

Autor: Ivona Šakić, 30. 6. 2015.

Područni razredni odjel Piljenice s učiteljicom Tatjanom Dlouhi u petak 26. lipnja 2015.  posjetio je Zoološki vrt u Zagrebu. Matica hrvatska, ogranak Lipovljani nagradio  je male Piljenčane i njihove učiteljice za aktivno sudjelovanje na pjesničkim susretima „Rijeka, šuma, nebo“ koji se održavaju svake godine u proljeće u Piljenicama. Učiteljice s učenicima za svake susrete pripreme kreativni i maštoviti program.

U Zagreb su putovali s članovima Ogranka Matice hrvatske Kutina koji 26. 6. slave godišnjicu osnutka svoje Matice i tako uveličali i njihovo slavlje. Nakon zabavnih trenutaka u Zoološkom vrtu posjetili su McDonald's. (M.L.).