Vijesti iz PŠ Nova Subocka

Ususret proljeću - PŠ Nova Subocka

Autor: Matea Dujić, 10. 4. 2015.

Početkom mjeseca ožujka posjetili smo obližnju šumu. Putem smo vidjeli razne biljke, životinje, na dalekovodu gnijezdo škanjca mišara te smeće koje neodgovorni ljudi bacaju u prirodu i tako zagađuju okoliš.

Do šume smo morali prijeći polje na kojem smo vježbali skakanje i brzo trčanje. Naišli smo na lokve vode i blato po kojem smo crtali i pisali. U šumi smo naišli i na potok kojeg smo preskakivali i promatrali biljke i sitne životinjice koje žive u i okolo njega. Čak smo naišli i na tragove srna.

Ovim oblikom nastave puno smo naučili, lijepo se proveli, zabavili i jedva čekamo novu prirodnu avanturu.

Učenici 3. razreda PRO Nova Subocka