Vijesti iz PŠ Kraljeva Velika

Početak školske godine u PŠ Kraljeva Velika

Autor: Ivona Šakić, 11. 9. 2012.

U školskoj 2012./ 2013. godini, nastavu u PRO Kraljeva Velika pohađa 19 učenika. Učitelj Stjepan Konaković vodi  1. i 3. razred, a učiteljica Maria Zeman 2. i 4. razred.

1. razred: Alar Ana, Ilijašević Josip, Kostelac Borna, Tomić Adela, Tomić Anela i Tomić Iva.
  2. razred: Crnko Ivana, Jošanović  Andrea, Mužić  Antonio, Pavlenić Lana, Varga Ante
  3. razred: Baić Mihael, Artić Siniša, Crnko Marko, Lovrić Antonio, Mužić Antonela,
  4. razred: Jolić Blaženka, Mataruga Aleksa, Škrak Ivan

Nova školska godina donijela je puno radosti i iznenađenja.  Za vrijeme ljetnih  praznika, u školi su izvedeni mnogi radovi. „ Mala“ učionica je proširena, promijenjen je pod i stavljene su pločice. Zidovi oštećeni vlagom, isušeni su i osvježeni novom bojom. Na ulazu škole napravljen je pristup za invalide, te je napravljena nova staza. Ovih dana škola će biti priključena na gradski vodovod.

I učenici i učitelji, raduju se novoj školskoj godini u tako lijepoj novouređenoj školi.

Učiteljica Maria Zeman