preskoči na sadržaj

Osnovna škola Josipa Kozarca Lipovljani

Login

Erasmus+

 

Himna naše škole

Kalendar
« Srpanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Upis u prvi razred

Upis u srednju školu

 

Djelatnici

UČITELJI RAZREDNE NASTAVE    

Red. broj

Prezime i ime

  1.  

Bilogrević, Anita

  1.  

Brkić, Danijela

  1.  

Budimir, Sanja

  1.  

Dlouhi, Tatjana

  1.  

Dokmanić, Ksenija

  1.  

Dujić Tutić, Katarina

  1.  

Fehir, Sanja

  1.  

Franić, Tomislava

  1.  

Grgić, Mileva

  1.  

Jancetić, Ljiljana

  1.  

Milinović, Danijela

  1.  

Pavić, Sanja

  1.  

Popović, Lidija

  1.  

Ptičak, Dario

  1.  

Ptičar, Ivana

  1.  

Puljić, Mladen

  1.  

Spahić, Martina

  1.  

Zeman, Maria

  1.  

Žilka Skoko, Marija

 

UČITELJI PREDMETNE NASTAVE    

 

Red. broj

Prezime i ime

1.

Bublić, Mirjana

2.

Čevizović, Meri

3.

Dejanović, Jelena

4.

Franjić, Jadranka

5.

Harš, Branka

6.

Hrmo,  Ivica

7.

Jugović, Valentina

8.

Jurić, Ksenija

9.

Kavelj, Petar

10.

Klišanin, Ivana

11.

Kos, Kristina

12.

Lagundžić, Ivana

13.

Lasek Žagar, Tatjana

14.

Letvenčuk, Mirela

15.

Martić, Sanja

16.

Nerad, Tina

17.

Nikić, Ivo

18.

Popović, Dijana

19.

Razum Hrmo, Verica

20.

Rodić, Franjo

21.

Rugole, Lea

22.

Šakić, Ivona

23.

Šegotić, Adriana

24.

Šipuš, Nina

25.

Šparavac, Ana

26.

Toth, Ivana

27.

Tremski, Marina

28.

Vitman Đurij, Sanja

29.

Vračević, Aleksandra


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podaci o ravnatelju i stručnim suradnicima

Red. broj

Ime i prezime

Radno mjesto

1.

Mirjana Faltis

Ravnateljica

2.

Mirta Stublija Filipčić

Stručna suradnika pedagoginja

3.

Melanija Milović

Stručna suradnica knjižničarka

 

 

Podaci o ostalim radnicima škole

Red. broj

Ime i prezime

Radno mjesto

  1.  

Ankica Kupski

spremačica

  1.  

Ankica Kurbanović

spremačica

  1.  

Dario Begić

kuhar

  1.  

Goran Jancetić

kuhar

  1.  

Jelena Lustig

pomoćnik u nastavi

  1.  

Josip Hadžinski

ložač i održavanje instalacija

  1.  

Manda Seljan

spremačica

  1.  

Mirjana Čop

računovođa

  1.  

Nikola Filipović

domar

  1.  

Ruža Filipović

spremačica

  1.  

Ružica Baković

spremačica

  1.  

Sanja Baić

tajnica

  1.  

Slađana Ćosić

spremačica

  1.  

Snježana Skoko

spremačica

  1.  

Sonja Rodić

spremačica

  1.  

Tea Merhaut

pomoćnik u nastavi

  1.  

Zdenka Ivanec

spremačica

 

preskoči na navigaciju