> Natječaji
Natječaji za radna mjesta

Natječaj - pomoćnik u nastavi

Autor: Ivona Šakić, 26. 8. 2016.

R E P U B L I K A   H R V A T S K A
SISAČKO-MOSLAVAČKA ŽUPANIJA
OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA KOZARCA
                   LIPOVLJANI

KLASA: 602-01/16-01/ 10
URBROJ:2176-41-01-16-2
Lipovljani, 26. kolovoza  2016.godine

Na temelju Programa projekta „Zajedno do inkluzivnog obrazovanja“  dobivenog preko Otvorenog poziva Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama, ravnateljica Osnovne škole Josipa Kozarca, Lipovljani, Mirjana Faltis  raspisuje

za dostavu prijava za prijam osobe za:

- pomoćnika u nastavi (m/ž) učeniku s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi Josipa Kozarca, Lipovljani,  na određeno vrijeme do kraja nastavne godine u nepunom radnom vremenu : 20 sati tjedno- 1  izvršitelj/ica.

- pomoćnika u nastavi (m/ž) učeniku s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi Josipa Kozarca, Lipovljani, Područna škola Kozarice na određeno vrijeme do kraja nastavne godine u nepunom radnom vremenu : 17 sati tjedno- 1  izvršitelj/ica.

Na ovaj natječaj mogu se prijaviti osobe sa završenom srednjom, višom ili visokom stručnom spremom, izraženih sklonosti za rad s djecom s teškoćama u razvoju, a koje su završile edukaciju za program pomoćnika za učenike s teškoćama te imaju radnog iskustva na istim poslovima.

Kandidati/kinje koji ispunjavaju tražene uvjete dužni su uz zamolbu dostaviti:

- kratki životopis (uključujući podatke o radu s djecom s teškoćama)
-presliku domovnice
-presliku rodnog lista
- presliku svjedodžbe ili diplome o završenom obrazovanju
- presliku potvrde da protiv te osobe nije pokrenut kazneni postupak (ne stariju od 6 mjeseci)
-potvrda o završenoj edukaciji za program  pomoćnika za učenike s teškoćama
-potvrda o stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ili elektronski zapis o stažu

Prednosti: osobe s radnim iskustvom u radu s učenicima s teškoćama

Natječaj se raspisuje na temelju projekta „Zajedno do inkluzivnog obrazovanja“ financiranog iz Europskog socijalnog fonda - Operativni program „Učinkoviti ljudski potencijali“ 2014. – 2020.“

Prijave sa dokazima o ispunjavaju traženih uvjeta dostavljaju se u roku od 8 dana od dana objave ovog poziva na adresu:

Osnovna škola Josipa Kozarca, Lipovljani, Augusta Šenoe 1, 44322 Lipovljani

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja svi kandidati/kinje bit će obaviješteni u zakonskom roku putem web stranice Škole: os-jkozarca-lipovljani.skole.hr.

Ravnateljica škole:

Mirjana Faltis, mag.prim.educ.