> Natjecanja

Proljeće Florijana Rožića

Autor: Ivona Šakić, 4. 5. 2015.

Najnoviji uspjesi....

U subotu 11. travnja 2015. godine u Vrbovcu na kros prvenstvu Hrvatske atletske lige sjever ekipno i pojedinačno Florijan je u kategoriji  mlađi kadeti   na 800 m  osvojio 2. mjesto.

U Jasenovcu na  4x400m HALS natjecanju u kojem je trčao za ekipu kadeta (2. godine starijima)  u štafeti su osvojili  2. mjesto.

U subotu 19. travnja 2015. godine u Zagrebu uz jezero Bundek održan je tradicionalni 32. kros Sportskih novosti. Nastupilo je preko 3.000 učenika i učenica osnovnih i srednjih škola te studenata iz cijele Hrvatske. U utrci 6. razreda kod dječaka na  1000 m  Florijan je osvojio  1. mjesto.

Čestitamo na svim uspjesima!