preskoči na sadržaj

Osnovna škola Josipa Kozarca Lipovljani

Login

Erasmus+

 

Himna naše škole

Kalendar
« Travanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Upis u prvi razred

Upis u srednju školu

 

Izvannastavne aktivnosti

RAZREDNA NASTAVA

1.

Dramska skupina

Sanja Fehir

2.

Plesna skupina

Sanja Budimir

3.

Plesna skupina

Ksenija Dokmanić

4.

Recitatorska skupina

Anita Bilogrević

5.

Mali pjevački zbor

Franjo Rodić

6.

Folklorna skupina

Ivana Toth

7.

Biblijsko-dramska skupina

Jelena Blažević

8.

Mali informatičari

Ivona Šakić

9.

Njemačko-kreativna radionica

Jadranka Franjić

10.

Univerzalna sportska škola

Žaklina Prebeg

11.

Mali pjevački zbor

Stjepan Konaković

 

12.

Dramsko-recit. skupina

Ivana Ptičar

 

13.

Kreativna radionica

Tomislava Franić

 

14.

Literarna skupina

Danijela Milinović

 

15.

Plesna skupina

Gorica Pavičić

 

16.

Eko - skupina

Katarina Dujić Tutić

 

17.

Glazbena skupina

Lidija Popović

 

18.

Dramska skupina

Tatjana Dlouhi

 

19.

Dramsko-recitatorska skupina

Ljiljana Jancetić

 

20.

Plesna skupina

Marija Žilka Skoko

 

21.

Mali zbor

Ivica Hrmo

 

22.

Plesna skupina

Danijela Brkić

 

23.

Dramsko-recitatorska skupina

Mileva Grgić

 

24.

Mali informatičari

Ivica Hrmo

 

 

PREDMETNA NASTAVA

 

 

 

1.

Mali istraživači

Ana Šparavac

2.

Literarna skupina

Anka Doležal

3.

Tamburaši

Franjo Rodić

5.

Nogomet

Franjo Rodić

6.

Stolni tenis

Franjo Rodić

7.

Veliki zbor

Franjo Rodić

8.

Rukomet

Georgije Šeba

9.

Odbojka

Georgije Šeba

10.

Učenička zadruga- Kreativa

Ivana Toth

11.

Školski radio

Ivana Toth

12.

Web stranica

Ivona Šakić

13.

Školski radio

Ivona Šakić

14.

Meteorolozi

Katica Stjepanek Jadanić

15.

Folklorna skupina

Mateja Hrgovan

16.

Mladi tehničari

Meri Čevizović

17.

Učenička zadruga - Rukotvorine

Mirela Letvenčuk

18.

Učenička zadruga- Domaćinstvo

Nina Šipuš

19.

Englesko-dramska radionica

Sanja Martić

20.

Novinarska grupa

Sanja Vitman Đurij

21.

Likovna grupa

Tomislava Franić

22.

Učenička zadruga - Domaćinstvo

Valentina Jugović

23.

Eko - grupa

Valentina Jugović

24.

Učenička zadruga- Modelari

Verica Razum

Hrmo

 

 

 

 

 

 

 

 

 




preskoči na navigaciju