Eko vijesti

Državni Eko kviz

Autor: Ivona Šakić, 30. 4. 2015.

U petak, 17. travnja, učenici naše škole krenuli su na Eko kviz. Našu školu su predstavljali: Antonio Dudaš, Josipa Debeljak, Ivan Milinović i Klara Ćosić.

Kako im je bilo te koje su rezultate postigli pročitajte u nastavku...

Pri dolasku u hotel I na Laništu smjestili smo se i odmorili. Sutradan smo se rano probudili jer je u 9:00 slijedio pismeni dio natjecanja. Test smo mogli pisati 45 minuta. Nakon završetka pismenog dijela, posjetili smo Arena centar i odlično se zabavili. Zatim je slijedio ručak. Kada je ručak završio, pripremali smo se za prezentaciju praktičnog rada.

Ove godine tema je bila Naš mali školski arboretum - mjesto igre, učenja i zabave. Nakon prezentacije posjetili smo obližnje kino i dobro se nasmijali filmu Kod kuće. Vratili smo se u hotel gdje smo vidjeli rezultate. Naša škola osvojila je šesto mjesto u konkurenciji 44 škole. Bili smo jako sretni i zadovoljni. Treći dan pripremali smo se za odlazak kući i sa sobom ponijeli još jedno prekrasno iskustvo. (Klara Ćosić)