Eko vijesti

Radna akcija

Autor: Ivona Šakić, 21. 11. 2012.

U subotu, 17.11. organizirana je radna akcija čišćenja lišća školskog parka. Vrijedne ruke učenika, učitelja i roditelja učinile su naš park spremnim za nadolazeće zimske radosti.

Marljivi i nesebični roditelji odvojili su svoje slobodno vrijeme kako bi nam pomogli u prvoj akciji uljepšavanja našeg okoliša. Radna akcija ne bi bila uspješna da nam roditelji osim svoga rada nisu osigurali alat i potrebnu mehanizaciju za odvoz lišća.

Sudionici su se skupili oko 9 sati i odmah krenuli na posao. Lišće se prenosilo od najmanjih do najvećih para ruku, a park je svakim trenom postajao sve ljepši. Nakon sat i pol neprestanog rada trebalo se malo i odmoriti. Za okrjepu su bile zadužene dobrovoljke iz pomoćnog osoblja škole. Tople kiflice i čaj dale su snagu za nastavak.

Nakon što je lišće pograbljano i odvezeno, oko 13 sati, proglašen je kraj uspješne radne akcije. Vjerujemo da je ovo samo jedan u nizu ovakvih pothvata. Veselimo se svakoj daljnjoj suradnji s ovako nesebičnim roditeljima. U ime Osnovne škole Josipa Kozarca zahvaljujemo Vam na uloženom trudu i vremenu.

Novinarska skupina