Eko vijesti

Obnovljen status Eko škole

Autor: Ivona Šakić, 7. 5. 2012.

Udruga Lijepa naša organizirala je svečanost dodjele certifikata i zelene zastave za obnavljanje statusa Eko škole. Predstavnice naše škole na čelu s ravnateljicom Mirjanom Faltis, koordinatoricama Milevom Grgić i Sanjom Kostecki, te Mirelom Letvenčuk, komunalnim redarom, sudjelovale su na spomenutoj svečanosti. Ovim činom naša škola je obnovila status na dvije godine.

Zelena zastava na jarbol u dvorištu naše škole podignut će se 15. svibnja 2012. godine. Toga dana održat će se izložba pod nazivom "Motivi biljnih i životinjskih vrsta našeg kraja", te prigodan program za učenike, roditelje, kumove škole i uzvanike. To će biti prigoda i za otvorenje početka radova na uređenju dosadašnjeg školskog parka, a budućeg arboretuma.