Eko vijesti

PŠ Kozarice u akciji "Zelena čistka"

Autor: Ivona Šakić, 21. 4. 2012.

19.04.2012., uoči Dana planete Zemlje, učenici PŠ Kozarice su se priključili globalnoj ekološkoj akciji „Zelena čistka – jedan dan za čisti okoliš“. U dogovoru s članovima DVD Kozarice i MO Kozarice dogovorili smo akciju saniranja dijela kanala Kozarac koji je u neposrednoj blizini naše škole. Okupili smo se u 17.00, pripremili za rad i "bacili" na posao. Nakon čišćenja dijela kanala pobrinuli smo se i za okoliš našeg igrališta u blizini školske zgrade.
                                                                                        Učiteljice: Danijela i Mileva