Sudjelovali smo na natjecanju - EU školski sportski dan 2019.

Autor: Sanja Vitman Đurij, 2. 10. 2019.

U ponedjeljak 30. rujna 2019. godine učenici naše škole Ana Tremski, Ema Tremski, Petar Mandin, Mia Pavičić i Marko Pavičić sudjelovali su u EU školskom sportskom danu 2019. u Kutini. Svi učenici su pokazali izuzetnu motiviranost i volju za sportom.

Učenica Mia Pavičić osvojila je drugo mjesto u kategoriji učenica 3. i 4. razreda OŠ (400 m), dok je Marko Pavičić osvojio prvo mjesto u kategoriji dječaka 5. i 6. razreda OŠ (800 m).

Svim učenicima iskreno čestitamo te želimo puno sreće u daljnjem bavljenju sportom.