Prvi dan nove školske godine

Autor: Melanija Milović, 10. 9. 2019.

Nova školska godina započela je 9. rujna. Prigodnim riječima učenike i nastavnike pozdravila  je ravnateljica  škole te  im poželjela uspjeh u školovanju i radu. Našu školu posjetio je i zamjenik župana Sisačko-moslavačke županije, Roman Rosavec. Uz želje za uspješnim i ugodnim boravkom u školskim klupama, dobrodošlicu prvašićima iskazao je  i  slatkim poklonima. Sve nazočne blagoslovio je župnik Tomislav Pavlović koji je također najmlađe učenike razveselio Biblijom za djecu. Svečani program za prvašiće i njihove roditelje osmislili su i izveli učenici trećih razreda.