Lena Repinc osvojila nagradu publike na državnom Natjecanju u čitanju naglas

Autor: Melanija Milović, 28. 11. 2018.

U organizaciji Narodne knjižnice i čitaonice Vlado Gotovac Sisak, u Domu kulture Kristalna kocka vedrine, 22. i 23. studenoga 2018. godine, održano je 6. državno Natjecanje u čitanju naglas.

Kroz dva dana natjecala su se 32 natjecatelja iz 16 županija. U starijoj kategoriji Sisačko-moslavačku županiju predstavljala je učenica naše škole Lena Repinc koja je čitala priču iz knjige „Baš sam hepi!“ autorice Sanje Pilić.

O nastupima su odlučivali članovi Prosudbenih komisija. Ove  godine omogućeno je praćenje natjecanja putem prijenosa uživo, te online glasovanje pa tako i četvrta nagrada - Nagrada publike.

Upravo je nagradu publike osvojila naša Lena Repinc koja je dobila najviše glasova. Lenina mentorica bila je učiteljica hrvatskog jezika Ksenija Jurić.