preskoči na sadržaj

Osnovna škola Josipa Kozarca Lipovljani

Login

Erasmus+

 

Himna naše škole

Kalendar
« Rujan 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Upis u prvi razred

Upis u srednju školu

 

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Uručene nagrade najboljim učenicima u šk. god. 2017./2018.
Autor: SANJA Vitman Đurij, 21. 6. 2018.

Posljednji dan nastave bila je prigoda da se nagrade najuspješniji učenici u ovoj školskoj godini. Svečani program priredili su učenici osmih razreda  kojima je to bio ujedno i zadnji dan osmogodišnjeg školovanja.

Voditeljice programa Valentina Jambrišak i Ema Šelem govorile su u ime svih osmaša o lijepim trenucima koje su proveli u školi i koje nikada neće zaboraviti. Zahvalili su se svima koji su bili uz njih tijekom puta koji je trajao osam godina i činili ga lijepim, sigurnim i toplim. Put je ponekad bio malo strm ili pomalo sklizak, ali onda opet ravan, prostran i sa sretnim završetkom.

Svim prisutnim obratila se  ravnateljica  govorom o lijepim trenucima kojih ćemo uvijek sjećati iz osnovne škole.

Zatim su uručene nagrade najuspješnijim učenicima i mentorima u školskoj godini 2017./2018.

Nakon prigodnog programa uslijedila su sportska natjecanja učenika osmih razreda.

Nagrađeni učenici su:

NAJUČENIK - Vitković Marko

NAJUČENICA - Valentina Jambrišak

NAJSPORTAŠ - Luka Matešković

NAJSPORTAŠICA - Marta Čop

 

Sudjelovanje na  državnoj smotri LiDraNo

Josipa Kvaternik Batrenjak

Petra Kvaternik Batrenjak

Ana Tremski  

Ema Tremski  

Karla Golubić

Nika Bastalić   

Iva Mujanić  

Luka Prikratki

Emilija Vrapček

Leona Golubić       

              

1. mjesto na županijskom natjecanju iz biologije

Vitković Marko

 

3. mjesto na županijskom natjecanju u FUTSALU za dječake 7. i 8. razreda

Mihael Baić

Matija Dujić

Srećko Pavić

Antonio Dudaš

Luka Matešković

Matija Puljić

Antonio Lovrić

Siniša Artić

Ivan Tukerić

Ante Varga

 

Sudjelovanje na državnom polufinalu međunarodnog natjecanja iz engleskog jezika Hippo English Language Competition

Marija Bilogrević

Marta Čop

Lana Rizvanović

 

2. mjesto na Vjeronaučnoj olimpijadi

Valentina Jambrišak

Natalija Filipović

Dijana Matoš

Krešo Rukavina

 

2. mjesto na Natječaju DUZS za likovni rad

Lucija Štiks

 

Sudjelovanje i postignuti sportski rezultati na izvanškolskim natjecanjima

Marko Pavičić

 

Nagrađeni mentori:

Tatjana Dlouhi, Vlentina Jugović, Franjo Rodić, Nina Šipuš, Verica Razum Hrmo, Branka Harš

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju