Ema Franić sudjelovala na smotri "Novigradsko proljeće"

Autor: Melanija Milović, 2. 5. 2018.

Ema Franić, učenica 7.b razreda, sudjelovala je u 43. Školi stvaralaštva  i 29. „Novigradskom proljeću“ koji su  se održavali od 7. do 14. travnja 2018. u Novigradu.

Ovogodišnja Škola stvaralaštva „Novigradsko proljeće“ okupila je 326 izabranih i pozvanih učenika osnovnih i srednjih škola i 40 učitelja i nastavnika oko zajedničke teme koja je bila Godišnja doba.

Radno i razigrano, kreativno i poticajno radilo se  u dvadesetjednoj radionici riječi, zvuka, pokreta i slike u novigradskoj osnovnoj školi i na javnim gradskim prostorima što se vidjelo i na večernjim prezentacijama i završnim predstavljanjima.