Naši učenici PŠ Piljenice sa svojom nastavnicom bili su ponosni sudionici Državne smotre LiDraNo

Autor: Sanja Vitman Đurij, 23. 3. 2018.

Čestitamo našim učenicima i njihovoj učiteljici Tatjani Dlouhi na velikom uspjehu, prolasku na Državnu smotru LiDraNo. Naši mali glumci bili su odlični, zabavni i poučni te su svojom kreativnošću uspjeli očarati članove prosudbene komisije do samoga kraja.

Nakon izvrsnog uspjeha ostvarenog na županijskom LiDraNu učenici Područne škole iz Piljenica pozvani su već treći put na  državno natjecanje. Ove godine smotra se održavala od 19. do. 21. ožujka u Primošenu. Predstavili su se  u kategoriji skupnog dramsko-scenskog iskaza scenskom igrom „Pauk umjetnik“ .

S mentoricom Tatjanom Dlouhi na državnoj smotri u Primošten bili su učenici: Josipa Kvaternik Batrenjak, 1. razred; Ana Tremski, 1. razred; Ema Tremski 1. razred; Petra Kvaternik Batrenjak, 2. razred; Karla Golubić, 2. razred; Nika Bastalić, 3. razred; Iva Mujanić, 3. razred; Luka Prikratki, 3. razred; Emilija Vrapček, 3. razred; Leona Golubić, 4. razred.